Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ GÜNER, MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

Bartın Valisi Sinan Güner okul ziyaretleri kapsamında Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyarette Vali Güner atölyeleri gezerek öğrenciler tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Okunma: 230

18.12.2021 14:34

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Sinan Güner’in Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gerçekleştirdiği ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Balık, İl Emniyet Müdür V. Ergin Ertekin, İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar, Kemerköprü Mahalle Muhtarı Burhan Karayel, Okul Müdürü Ender Işıkkent, Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Meltem Kef hazır bulundu.

Konferans salonunda okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya gelerek okulun fiziki ve eğitim durumu hakkında Okul Müdürü Işıkkent’ten bilgi alan Vali Güner, gençlerin mesleki açıdan yeterli, ahlaklı, yenilikçi, girişimci, üreten, ekonomiye değer katan ve ara eleman olarak değil aranan eleman olarak yetiştirilmesi gerektiğini ifade ederek üreten bir toplum olma yolunda teknik liselerin önemine değindi.

Ardından okulun bünyesinde bulunan atölyeleri gezerek öğrencilerin yapmış olduğu çalışmaları inceleyen Vali Güner, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin