Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ GÜNER OKUL ZİYARETLERİNE ÖZEL AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ İLE DEVAM ETTİ

Bartın Valisi Sinan Güner okul ziyaretleri kapsamında Bartın Özel Amerikan Kültür Kolejini ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya gelen Vali Güner talep ve önerilerini dinleyerek eğitim faaliyetlerini yerinde takip etti.

Okunma: 745

10.02.2020 13:44

Facebook'ta Paylaş

Ziyarette İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol, Kırtepe Mahalle Muhtarı Münir Fazıl Seyhan, Okul Müdürü Turgut Engin, Okul Aile Birliği Başkanı Neşe Manav hazır bulundu.
 

Okulun genel durumu hakkında Okul Müdürü Engin’den bilgi alan Vali Güner, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.
Öğretmenler odasında okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya gelen Vali Güner, eğitim alanında herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını, akademik eğitimin yanında çocukların hayata hazır bireyler olarak yetişmesinin de çok önemli olduğunu belirterek okul ziyaretlerinde eğitime yön veren değerli öğretmenlerle bir araya gelerek tanışıp fikir alışverişinde bulunduklarını ifade etti.
En büyük amaçlarının, geleceğin teminatı olan çocukları eğitim yuvalarında en etkili ve en verimli şekilde yetiştirebilmek olduğuna dikkat çeken Vali Güner, öğretmen ve öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1585651567.132020-03-31 13:46:07