Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ GÜNER, ÖZTEM DEFNE YAPRAĞI FABRİKASINI İNCELEDİ

Bartın Vali Sinan Güner, Abdipaşa Beldesinde faaliyet gösteren Öztem Defne Yaprağı Fabrikasında incelemelerde bulundu. Vali Güner ziyaretinde defne yaprağının önce İlimiz, sonra da bölgemiz ve Türkiye ekonomisine kazandırılması ve bu faaliyet için yaratılan istihdam için fabrika sahibi Uğur Koyutürk’e teşekkür ederek tüm çalışanlara kolaylıklar diledi.

Okunma: 249

17.10.2020 12:12

Facebook'ta Paylaş

İncelemeler sırasında Vali Güner’e Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, Fabrika Sahibi Uğur Koyutürk eşlik etti.

Fabrika sahibi Uğur Koyutürk,   Öztem firması olarak  hem Organize Sanayi Bölgesi’nde hem de Abdipaşa beldesindeki fabrikada defne yaprağını işleyip, dünyanın değişik ülkelerine ihraç ettiklerini, firma olarak 25 Milyon TL yatırım yaptıklarını ifade etti.

Vali Güner, defne yaprağının  önce İlimiz, sonra da bölgemiz ve Türkiye ekonomisine kazandırılması ve bu faaliyet için yaratılan istihdam için fabrika sahibi Uğur Koyutürk’e teşekkür ederek  tüm çalışanlara kolaylıklar diledi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603947101.14582020-10-29 07:51:41