Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ GÜNER TEKKEÖNÜ’NDE ATÖLYE SAHİPLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bartın Valisi Sinan Güner, Tekkeönü Piri Reis Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nde atölye sahipleri ile bir araya geldi. Vali Güner, yüzyıllardır tekne üretimi yapılan ve değerli ustaların yetiştiği bir yer olarak varlığını sürdüren Tekkeönü Piri Reis Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi ve bünyesinde faaliyet gösteren atölyelerin yer tahsisi, üst yapılarında (hangarları), istinat duvarı ile ilgili sorunlarının bir an evvel çözüme kavuşması için ilgili kurumlara gerekli talimatları verdiğini ifade etti.

Okunma: 303

09.07.2019 14:41

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Sinan Güner, Kurucaşile Ovatekkeönü Köyü’ nde faaliyet gösteren S.S. Tekkeönü Piri Reis Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret etti.

Kooperatif bünyesinde faaliyet gösteren atölye sahipleri ile bir araya gelen Vali Güner, atölye sahiplerinin sorunlarına ilişkin yetkililerden bilgi alarak yerinde incelemelerde bulundu.

İncelemeler sırasında Kurucaşile Kaymakam V. Şeyma Polat, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Alb. Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı Yrb. Gökmen Gücüyen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Kurucaşile İlçe Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, İl kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi ve S.S. Tekkeönü Piri Reis Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Uğur Gücük hazır bulundu.

Vali Güner, yüzyıllardır tekne üretimi yapılan ve değerli ustaların yetiştiği denizci bir ilçe olarak  varlığını sürdüren Kurucaşile’deki Tekkeönü Piri Reis Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi ve bünyesinde faaliyet gösteren atölyelerin  yer tahsisi, üst yapılarında (hangarları), istinat duvarı ile ilgili sorunlarının bir an evvel çözüme kavuşması için ilgili kurumlara  gerekli talimatları verdiğini ifade etti.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1571058376.142019-10-14 16:06:16