Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ GÜNER’DEN TSO’YA ZİYARET

Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Vali Güner ziyaretinde TSO’nun çalışmaları hakkında bilgi alarak TSO yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Okunma: 175

19.11.2021 13:34

Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Bartın Valisi Sinan Güner’i ağırladı.

Ziyaretinde TSO Başkanı Hali Balık'tan gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi alan Vali Güner, mesleki kuruluşların ve sivil toplum kuruluşlarının İlimizin ekonomisinde ve işleyişinde önemli bir yere sahip olduğunu belirterek Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diledi.

Vali Sinan Güner’in TSO ziyaretinde Başkan Halil Balık, Başkan Yardımcıları Fatih Mehmet Kanbur ve H.Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Üyesi G.Gülin Aldatmaz ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara hazır bulundu.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Vali Güner, TSO’lu yöneticilerle ilin sosyal, ekonomik ve kültürel sorunları, çözüm yollarının yanı sıra, Bartın Organize Sanayi Bölgesinin durumu, ilimiz ve bölgesel kalkınmaya katkı sunabilecek birçok konu hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken Oda yapısı ve yürüttükleri projeler hakkında Vali Sinan Güner'e bilgiler verdi.

“Hepimizin ortak paydası Bartın”

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nın sürekli kurumlarla temasta olarak birliktelikle kentin gelişmesi adına çalışmalar ve projeler yürüttüklerini belirten Başkan Balık, “Hepimizin ortak paydası Bartın. İş dünyası olarak her zaman sorumluluğumuzun bilincinde olduk. İlimizin en büyük avantajlarından biri de kurumlar arasında işbirliği içerisinde gerçekleştirilen çalışmalardır. Oda Yönetimi olarak, sürekli kurumlarla dirsek temasındayız. Sağlanan birlikteliğin sizlerin de katkısıyla artarak devam edeceğine inanıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sorumluluğumuzun bilinciyle, kentimiz ve ülkemiz için üzerimize düşen görevi yapmayı sürdüreceğiz. İnşallah sizin öncülüğünüzle beraber kentimizi daha üst noktalara taşıyacağız.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin