Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YALÇINKAYA TÜRKİYE BİRİNCİLERİNİ TEBRİK ETTİ

Bartın Belediye BaşkanıM. Rıza Yalçınkaya, LGS sınavında büyük bir başarı göstererek sınavda 500 tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yer alan Gazi Ortaokulu öğrencisi İkra Beren Koşar ve Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencisi Mustafa Emir Aydın’ı misafir etti. Yalçınkaya ziyarette başarılı öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Okunma: 711

05.07.2024 11:10

Facebook'ta Paylaş

LGS sınavında büyük bir başarı göstererek sınavda 500 tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yer alan Gazi Ortaokulu öğrencisi İkra Beren Koşar ve Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencisi Mustafa Emir Aydın beraberinde Bartın Bilim Özel Öğretim Kursu Müdürü, aileleri ve öğretmenleri ile birlikte Bartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya’yı makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Başkan Yalçınkaya; Gazi Ortaokulu öğrencisi İkra Beren Koşar ve Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencisi Mustafa Emir Aydın’ı tebrik ederek, bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılarının devamını diledi. Yalçınkaya ayrıca öğrencilerin başarılarında emeği geçen aileleri ve öğretmenlerini de tebrik etti.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin