Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YALÇINKAYA VE ÇAKIR’DAN İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

CHP Bartın Önceki Dönem Milletvekili Rıza Yalçınkaya ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, CHP Bartın İl Başkanlığını ziyaret etti. Gerçekleştirilen ayrı ayrı ziyaretlerde karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken parti çalışmaları ve seçim süreci değerlendirildi.

Okunma: 676

18.11.2023 12:07

Facebook'ta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Önceki Dönem Milletvekili Rıza Yalçınkaya CHP Bartın İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı İsmail Cem Akyol, Merkez İlçe Başkanı Fatma Mazhar ve parti yönetimi ve üyeleriyle bir araya geldi.

 Gerçekleştirilen ziyarette Yalçınkaya, İl ve İlçe kongreleri sonrası yeni dönemde görev alan başkan ve yöneticilere hayırlı olsun dileklerini iletti.

Çakır da ziyaret etti

Bir diğer ziyarette ise Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır gerçekleştirilen İl ve İlçe kongresi sonrası yeni dönemde görev alan başkan ve yöneticilere hayırlı olsun dileklerini iletmek için CHP İl Başkanı İsmail Cem Akyol, Merkez İlçe Başkanı Fatma Mazhar ve parti yönetimi ve üyeleriyle bir araya geldi.

Gerçekleştirilen her iki ziyarette de karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken parti çalışmaları ve seçim süreci değerlendirildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin