Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YALÇINKAYA’DAN BARTIN’DA DEĞİŞİM RÜZGARI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Belediye Başkan Adayı M. Rıza Yalçınkaya Bartın’da değişim rüzgarları estirmeye devam ediyor. Başkan Adayı Yalçınkaya seçim kampanyası kapsamında Bartın’ı adım adım dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ederken projelerini anlatarak destek istedi.

Okunma: 550

29.03.2024 10:00

Facebook'ta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Belediye Başkan Adayı M. Rıza Yalçınkaya’ya ziyaretleri sırasında halkın ilgisi yoğun olurken vatandaşlar Yalçınkaya'yı bilgisi, tecrübesi, dürüstlüğü ve çalışkan kişiliğiyle Bartın Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini dile getirdi.

Yalçınkaya, yaptığı ziyaretlerde halka yönelik hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğini vurgularken, kimseyi ötekileştirmeden, eşitlik ve adalet temelinde hizmet sunacaklarını ifade etti.

Yalçınkaya,31 Mart'ta Bartın halkının desteğiyle büyük bir değişim başlatmayı hedeflediğini dile getirirken şeffaf ve adil bir belediyecilik anlayışıyla, kenti ortak akıl ve katılımcılık ilkesiyle yönetmeyi planladığını söyledi.  Bartın'ı hak ettiği yere taşıyacaklarını ve geleceği birlikte inşa edeceklerini vurguladı.

Haber: Gülay Ak

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin