Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YENİDEN REFAH PARTİSİ İL DİVAN TOPLANTISI'NA YOĞUN KATILIM

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanlığı, aylık il divan toplantısını Kumluca Beldesi'nde gerçekleştirdi. Toplantıya, Yeniden Refah Partisi Genel Merkez MKYK üyesi ve Bartın İl Sorumlusu Bilal Bostancı, MKYK üyesi ve Karabük İl Sorumlusu Ramazan Günaydın, İl Başkanı Baki Kebapcı, ilçe başkanları, gençlik kolları, kadın kolları, Kumluca Belde Başkanı Fatih Camcı ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

Okunma: 847

01.07.2024 12:37

Facebook'ta Paylaş

Kumluca Beldesi’nde gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi Bartın İl BaşkanlığıAylık İl Divan Toplantısında konuşan Kumluca Belde Başkanı Fatih Camcı Milli Görüş hareketinin her geçen gün büyüdüğüne dikkat çekerek, “Milli Görüş hareketi olarak, her zaman doğruya doğru, yanlışa ise yanlış demişizdir. Rahmetli Erbakan hocamızın emaneti olan Yeniden Refah Partisi her geçen gün dalga dalga büyüyor” dedi.

“Seçimleri şimdiden çok iyi analiz etmemiz gerekiyor”

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Baki Kebapcı ise konuşmasında önümüzdeki seçimlerin iyi analiz edilmesi gerektiğini belirterek şöyle konuştu, “Önümüzdeki seçimleri şimdiden çok iyi analiz etmemiz gerekiyor. Tüm gerçekleri insanlara haykırmak zorundayız. Halkımızın temsiliyeti iki parti arasında heder edilmektedir. Buna daha fazla müsamaha göstermemeliyiz. Kurtuluş için gelecek seçimde kararımızı vermenin zamanı gelmiştir. Bunca zorluklarla boğuşan millet umudunu yitirmemelidir. Çare, Milli Görüş’ün yuvası olan Yeniden Refah Partisi’dir. İman varsa imkân da var. O halde imanımız var, çare de sizlersiniz. Millet, yıllar önce olduğu gibi bugün de yuvasına gelerek davasına sahip çıkacağına inancım tamdır” dedi.

“Milli Görüş’ün iktidara yürüyen ayak sesleri gümbür gümbür geliyor”

Programda son olarak konuşan Genel Merkez MKYK üyesi ve Bartın İl Sorumlusu Bilal Bostancı ise Milli Görüş iktidarının gümbür gümbür geldiğini ifade  ederek konuşmasında şu ifadelere yer verdi,  “Yaptığımız salon programlarında gün gelecek meydanlara sığmayacağız. Milli Görüş’ün iktidara yürüyen ayak sesleri gümbür gümbür geliyor. Kimse bizi görmezden gelemez, bizleri yok sayamazlar. Güneş balçıkla sıvanmaz. Genel Başkanımız Fatih Erbakan liderliğinde iktidar manzeti haline gelen bir parti durumundayız. Rahmetli hocamız yola çıkarken önce ahlak ve maneviyat diyerek, paylaşımda adalet, yargıda adalet diyerek başlatmış olduğu siyasi hareket, hakkın ve doğruluğun her zaman yanında olmuştur. Bizler siyaseti ticaret için değil, ahiret için yapıyoruz. Bu şiarla yola çıktığımız ve yanımızda olan, daha sonrasında olacak tüm dava arkadaşlarımı selamlıyorum. Bizlerin mücadelesi hak ve batıl mücadelesidir” dedi.

Haber: Erdem Tabakoğlu

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin