Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YENİDEN REFAH PARTİSİ KONGREYE GİDİYOR

Merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın kuruculuğunu yaptığı Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanlığı 1.Olağan kongresini bugün yapıyor. Yeniden Refah Partisi’nin Olağan Kongresine Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan da katılacak.

Okunma: 1313

31.08.2019 11:17

Facebook'ta Paylaş

Geçtiğimiz yıl başvurusunu yaparak partileşme sürecini tamamlayan Yeniden Refah Partisi İl kongrelerini yapmaya devam ediyor.

 Bugün 1. Olağan Kongresini yapacak olan Yeniden Refah Partisi’nin Bartın Olağan Kongresine Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan da katılacak. Yapılacak kongre ile ilgili olarak açıklama yapan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ramazan Günaydın, Merhum Başbakan Necmettin Erbakan ile başlayan Türkiye’nin gelişimi sürecinin Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan ile devam edeceğini bunun için kurulan Yeniden Refah Partisi’nin kongrelerini tamamlayarak, bu kutlu yolda yürüyeceğini ifade etti.

 Günaydın, “Bartınlıları kongremize davet ediyorum”

Bartınlıları kongreye davet eden Ramazan Günaydın “31 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 18:30'da Bartın Kültür Merkezinde, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı Bartın 1. Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. 23 Kasım tarihinde kuruluşunu tamamlayan ve merhum Başbakan Necmettin Erbakan hocamızın yarım bıraktığı projeleri tamamlamak üzere yola çıkan bir siyasi, hareket oldu. Hacı Bayram Veli Cami’sinde duamızı yaptık. Abdülhamithan Hazretlerinin de manevi huzurunda dualarımızı yaparak yola çıktık. Allah, yurdumuzun ve insanlığın kurutuluşuna vesile olacak çalışmalar içerisinde olmayı nasip etsin. Yeniden Refah,  Partisi Necmettin Erbakan hocamızın yarım bıraktığı projeleri hayata geçirmek için yola çıkan bir siyasi hareket. Ülkemizde Refah Partisi birçok hizmeti yapmış hayırlı bir hareket bizlerde bu doğrultuda yola çıktık. Bütün Bartınlı hemşerilerimizi de bu kutlu yolda 31 Ağustos'ta Kültür Merkezinde yapılacak olan ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanlığı 1. Olağan kongremize davet ediyorum.”dedi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1579407798.582020-01-19 07:23:18