Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDE İLK ADAY AÇIKLANDI

Yeniden Refah Partisi’nin Bartın’daki ilk belediye başkan adayı belli oldu. Yeniden Refah Partisi, Abdipaşa Belde Belediye Başkan Adayı olarak Abdipaşa Belediyesi’nde uzun yıllar Fen İşleri Müdürlüğünde görev yapan Ali Osman Kadıncı’yı aday gösterdi.

Okunma: 551

29.11.2023 11:40

Facebook'ta Paylaş

Genel seçimlerde büyük başarı göstererek 5 milletvekilini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gönderen Yeniden Refah Partisi yerel seçimler için start verdi.

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Sezgin’in de katıldığı Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanlığı aylık il divan toplantısında 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde ilk belediye başkan adayı da tanıtıldı.

Yeniden Refah Partisi, Abdipaşa Belde Belediye Başkan Adayı olarak Abdipaşa Belediyesi’nde uzun yıllar Fen İşleri Müdürlüğünde görev yapan Ali Osman Kadıncı’yı aday olarak gösterdi.

“Abdipaşa’da yapacak çok işimiz var”

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Sezgin’in rozetini taktığı Belediye Başkan Adayı Ali Osman Kadıncı yaptığı açıklamada ise biriktirdiği bilgi ve tecrübesini Abdipaşa halkına aktarmak için aday olduğunu dile getirdi. Başkan Adayı Ali Osman Kadıncı şöyle konuştu: “Stajer olarak girdiğim belediyemizde uzun yıllar bir çok Belediye Başkanımızla çalışma imkanı buldum.Son olarak mevcut Belediye Başkanımız Yaşar Dönmez ile birlikte Abdipaşa halkımıza güzel hizmetlerde bulunduk.Bu güne kadar biriktirmiş olduğum bilgi ve tecrübemi bundan sonrada önce Abdipaşa halkımızın ve Yeniden Refah Partisi teşkilatlarımızın desteği ile Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum.Abdipaşa’da yapacak çok işimiz var.Bu işin mutfağından gelen birisi olarak sizlere hizmet için yola çıktım.Sayın Genel Başkan Yardımcımıza,İl Başkanımıza ve teşkilatımızın üyelerine göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkür ederim.”

Haber: Haluk Türkoğlu

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin