Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YURTBAY, SİYONİST ZULMÜNE TEPKI GÖSTERDI

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay, parti binasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada Mescid-i Aksa’da yaşanan Siyonist zulmüne sert tepki gösterdi. Yurtbay açıklamasında, “Büyük İsrail Devleti’nin kurulması için çalışılıyor.”dedi.

Okunma: 2925

11.08.2017 10:27

Facebook'ta Paylaş

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay, parti binasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Yurtbay yaptığı basın açıklamasında, Mescid-i Aksa’da yaşanan Siyonist zulmüne tepki gösterdi.

 

“Bu kutsal mekânı savunmak hepimizin vazifesidir”

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “İsrail’in Mescid-i Aksa’da yaşattığı zulmü birkez daha lanetliyorum. Başta İslam âlemi olmak üzere tüm dünyaya, İsrail’in bu vahşetine gereken cevabı vermeleri konusunda çağrıda bulunuyorum. Aksa, sadece Filistinlilerin değil tüm Müslümanların davasıdır. Bu kutsal mekânı savunmak hepimizin vazifesidir. Ancak buna rağmen duyarsızlığı anlaşılır gibi değil.

 

“Büyük İsrail Devleti’nin kurulması için çalışılıyor”

Ortadoğu’da oynanan tek oyun. Tek amaç var. Bunun dışındaki tüm oyun ve amaçlar buna yardım eder. Bu oyun ve amaç ilk başta İsrail’in kurulmasına yönelikti. O oyun amacına ulaştı. Diğeri İsrail’in güçlenmesi idi o sağlandı. Şimdi de Büyük İsrail Devleti’nin kurulması için çalışılıyor. Bunun içinde başta bu bölgenin tahakküm altına alınması gerekiyor. İşte tüm bu yangının sebebi budur.

 

“Haddini bil, ey zalim…”

Her daim ‘Hayra motor, şerre fren’ olmuş Millî Görüşçüler olarak, Filistin’e/Kudüs’e/Mescid-i Aksa’ya hep sahip çıktık. Sahip çıkılmasına öncülük ettik. Buna karşılık bedeller ödedik. Bu günde öncülük etmekten iftihar ediyor ve kalbi Kudüs için, ilk kıblemiz olan Mescid-i Aksa için atan, Siyonist İsrail’e “Haddini bil, ey zalim…” diye ‘Büyük Kudüs Mitingi’nde seslendik. Saadet Partisi’nin öncülüğünde ve Türkiye’nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan bu mitingin İslâm âleminin yeniden uyanışına, dirilip ayağa kalkmasına, İslâm Birliğinin ve adil bir dünya nizamının kuruluşuna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin