Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ZİRAAT BANKASI 153 YAŞINDA

T.C. ZİRAAT BANKASI 153'ÜNCÜ YAŞINI KUTLUYOR

Okunma: 3666

23.11.2016 20:33

Facebook'ta Paylaş

153’üncü kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşayan T.C. Ziraat Bankası 1,5 asrı geçen hizmet yolculuğunda güler yüzlü, müşteri odaklı ve donanımlı çalışan personelleriyle hizmet çıtasını daha yükseğe taşımayı hedefliyor.

 

T.C. Ziraat Bankası’nın Bartın Yalı Şubesinde 153’üncü kuruluş yıldönümü Banka Müdürü Gülay Engin ve personelin katılımlarıyla pasta kesilerek kutlanıldı.

 

T.C. Ziraat Bankası’nın Bartın Yalı Şubesi Müdürü Gülay Engin 20 Kasım 2016 tarihi itibari ile T.C. Ziraat Bankası’nın 153’üncü kuruluş yıldönümünü kutladıklarını söylerken, “Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunana, herkesin ve her kesimin bankasıyız. Müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, her aşamadan bir bankadan daha fazlasını vaat eden bir bankayız.

 

Bankamız 1,5 asrı geçen süredir hizmet vermektedir. Ancak güler yüzlü, müşteri odaklı ve donanımlı çalışan ziraat ailesi olarak bankamızı yükseklere taşımaya devam edeceğiz. Bu bağlamda bankamızın kuruluşundan bugünlere gelmesinde emeği katkısı olan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Vefat edenleri rahmetle anarken emeklilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Kuruluş yıldönümümüz kutlu olsun.” Dedi.

Bizlerde 153 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin gururu olan T.C. Ziraat Bankası’nın gelecekte de başarılı çalışmalarına devam edeceğine inancımızı belirtiyor tüm T.C. Ziraat Bankası yöneticileri ve çalışanlarına başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594655267.352020-07-13 18:47:47