Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKDENİZ ESNAFLARIN TALEPLERİNİ MİLLETVEKİLİ TUNÇ’A İLETTİ

Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarları Odası Başkanı ve Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Denetim Kurulu üyesi Yılmaz Akdeniz, AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’de ziyaret etti. Ziyarette Akdeniz, Milletvekili Tunç’a esnafa uygulanan teşviklerin arttırılması ve bazı teşviklerin uzatılması için esnafın talebini iletti.

Okunma: 1037

22.02.2020 16:23

Facebook'ta Paylaş

Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz’in çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduğu ziyarette Milletvekili Tunç, “Sivil toplum kuruluşlarımızın fikir ve düşünceleri bizler için çok önemli, birlik ve beraberlik içerisinde Esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmaya ve onları desteklemeye devam edeceğiz.” diyerek ziyaretleri ve çalışmaları için Akdeniz’e teşekkür etti.

Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ise Milletvekili Tunç’a verdiği desteklerden ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, “AK Parti Milletvekili Sayın Av. Yılmaz Tunç bey’i TBMM’deki makamında ziyaret ettim. Güncel konularda çok güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Esnafımıza uygulanan teşviklerin arttırılması ve bazı teşviklerin uzatılması için esnafımızın talebi olduğunu ifade ettim. Sayın Milletvekilimiz bu konu ile ilgileneceğini esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmaya ve desteklemeye devam edeceklerini” beyan etti. Çok değerli Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç’a göstermiş olduğu ilgi ve alakasına şahsım, odamız üyeleri ve esnaf arkadaşlarımız adına çok teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin