Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKDENİZ, “MESLEKİ EĞİTİME DESTEĞİMİZ HER ZAMAN DEVAM EDECEK”

Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Netalsan firması Batı Karadeniz Satış Yönetmeni Melisa Aksoy ile birlikte Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Ziyarette okula çeşitli mesleki eğitim ile ilgili hediyeler de takdim edilirken Akdeniz yaptığı açıklamada mesleki eğitime her zaman destek olacaklarını vurguladı.

Okunma: 1600

10.02.2020 13:41

Facebook'ta Paylaş

Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Netalsan firması Batı Karadeniz Satış Yönetmeni Melisa Aksoy ile birlikte Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette sektördeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma armatürleri üzerine ürünlerinin Ar-Ge’si, tasarımı ve üretimini gerçekleştiren, Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bina elektroniği alanındaki deneyimi sayesinde bugün Türkiye’nin sektöründeki lider firmalarından biri haline gelmiş olan Netalsan firması Batı Karadeniz Satış Yönetmeni Melisa Aksoy tarafından mesleki eğitime verilen önem ve destek ile ilgili bilgiler verildi.

Gerçekleştirilen ziyarette Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne eğitim amaçlı elektrik malzemeleri verilmesi noktasında Netelsan firması ile yapılan görüşmeler değerlendirilirken  yapılan görüşmeler sonucunda Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanlığının katkılarıyla okula çeşitli malzemelerin hediye edildiği belirtildi. 

Başkan Akdeniz ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada ise, “Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yapılan eğitim amaçlı verilen malzemeleri gönderen Netelsan fabrikası sahibi Necmettin Uzun beye, Netelsan firması Genel Müdürü Yasemin Akpınar hanıma ve Netelsan Batı Karadeniz Satış Yönetmeni Melisa Aksoy hanıma çok teşekkür ederiz.”dedi.

Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Öksüzoğlu ve elektrik bölümü alan şefi İbrahim İnal ise konuşmalarında okula yapılan eğitim amaçlı elektrik malzemeleri verilmesi noktasında Netelsan firması yetkililerine ve Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz’e teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Akdeniz açıklamasında son olarak ise, “Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası olarak her zaman mesleki eğitime cihaz ve ekipman desteklerimiz devam edecektir.”dedi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin