Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKIN, İSTANBUL’DA Kİ BARTINLILARLA BİR ARAYA GELDİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, EMİTT Fuarına katılmak üzere bulunduğu İstanbul’da çeşitli ziyaretlerde bulunarak Bartınlı hemşerileri ile bir araya geldi. İstanbul’da yaşayan Bartınlıları işyerlerinde, derneklerinde ve bürolarında ziyaret eden Akın, “Bizleri hoş sohbetleri ile misafir eden değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum.”dedi.

Okunma: 1327

04.02.2020 14:33

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen EMİTT Fuarına katılmak üzere bulunduğu İstanbul’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Cemal Akın, İstanbul Büyükçekmece’de Mimaroba Mahallesi Bartınlı Mahalle Muhtarı Cengiz Üstünyer ve mahalle sakinlerini, İstanbul Büyükçekmece Bartınlılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Üstünyer’i, Bartın Özbaşı Köyü Yardımlaşma Derneği (BARÖZDER) Başkanı Muharrem Aydoğan’ı, Bartın Mevren Sevdalıları Derneği Başkanı Faik Özen’i, Bartın Ulus Abdipaşa Beldesi ve Çevre Köyleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Doğan’ı, Bartın Dernekler Birliği Başkanı Av. Ahmet Yaşar Çelik’i, İstanbul Ataşehir’de bulunan Bartın İlçeleri ve Köyleri Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (BİYAD) Başkanı İdris Tamur’u, İstanbul Pendik’te uzun yıllardır ticaret hayatını sürdüren Bereket Mobilya Sahibi Rıdvan Maden’i, Pendik’te bulunan Bartın İli Uluslular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve Ulus Düzköy Derneği Başkanı Abdullah Karataş’ı Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Bartın Belediyesi ARGE Başkanı Aykut Oktay Ulu ile birlikte ziyaret etti.

Ziyaretleri sırasında dernek yöneticileri ve üyeleri ile sohbet eden Başkan Akın, hemşerilerine misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür etti. Son olarak İstanbul Ataşehir’de BARKOZDER ve BAKAŞDER organizasyonunda İstanbul’da bulunan Bartın derneklerinin başkan ve yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen akşam yemeğine katılan Başkan Akın, BARKOZDER Başkanı Zeki Eser ve BAKAŞDER Başkanı Ekrem Arslan’ın davetine icabet eden; Bartın Uluslular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği, Ulus Şirinler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ulus Düzköy Derneği, Bartın Özbaşı Köyü Derneği, Bartın Kumlucalılar Derneği, Bartın Danagölü Derneği, Bartın Mevren Sevdalıları Derneği, Karadeniz Karakder Derneği, Zonguldak Dernekleri Federasyonu başkan ve yöneticilerine teşekkür etti. Akın, “Bu güzel akşamda güzel sohbetleri ile hasret giderdiğimiz dernek yöneticileri vasıtasıyla İstanbul’da yaşayan tüm hemşehrilerime selamlarımı ve hürmetlerimi sunuyorum.”dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin