Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN ADALET SARAYI TAMAMLANMAK ÜZERE

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olan Bartın Adalet Sarayı’nda incelemelerde bulundu. Milletvekili Tunç Adalet Sarayı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bartın Adalet Sarayı’nın yapımı tamamlanmak üzere. Yüzde 95 oranında tamamlanan inşaatta son rötuşlar yapılıyor. Bartın’daki büyük bir eksikliği daha gidermenin ve uzun yıllar Bartın halkına hizmet verecek bir eseri kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üç bloktan oluşan 30 milyon lira proje maliyeti bulunan Adalet Sarayı Gölbucağı Mahallesinde Bartın’ın tam merkezinde inşa ediliyor.”dedi.

Okunma: 1015

22.02.2020 16:30

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte, Bartın Merkez Gölbucağı Mahallesinde inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olan Bartın Adalet Sarayı inşaatında incelemelerde bulunarak; yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Milletvekili Tunç yaptığı açıklamada, “Bartın Adalet Sarayı’nın yapımı tamamlanmak üzere, inşaatta çalışan işçi kardeşlerimize kolaylıklar diledik. Yüzde 95 oranında tamamlanan inşaatta son rötuşlar yapılıyor. Bartın’daki büyük bir eksikliği daha gidermenin ve uzun yıllar Bartın halkına hizmet verecek bir eseri kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üç bloktan oluşan 30 milyon lira proje maliyeti bulunan Adalet Sarayı Gölbucağı Mahallesinde Bartın’ın tam merkezinde inşa ediliyor.”dedi.

Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’a iktidarları döneminde 7,5 milyar lira tutarında kamu yatırımı kazandırdıklarını belirterek,  ayrıca yatırım programında devam eden yatırım projelerinin tutarının da 7,5 milyar lira olduğunu söyledi. Bartın’da il merkezinde Kamu hizmet binalarının yapımlarını sağladıklarını belirten Milletvekili Tunç, Valilik Hizmet binası, Emniyet Müdürlüğü hizmet binası, Kültür Müdürlüğü Hizmet Binası ve Kültür Merkezi’ni, Bölge Trafik Denetleme Hizmet Binası, Merkez Öğretmenevi, SGK Hizmet binası, Bartın 112 Acil Çağrı Merkezi binasını tamamlayarak hizmete açtıklarını söyledi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin