Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BELEDİYE ÇALIŞMALARI TBMM’DE DEĞERLENDİRİLDİ

Ulus, Kurucaşile, Abdipaşa, Kozcağız ve Hasankadı Belediye Başkanları AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adaleti Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret ederek, belediyelerinin çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular. Ziyaretlerde konuşan Milletvekili Tunç, belediyelerin yatırımlarına destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Okunma: 1644

11.02.2020 11:12

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu’nu TBMM’de ağırladı. Belediye çalışmalarının değerlendirildiği ziyaretlerde Milletvekili Tunç, belediyelerin yatırımlarına destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Belediye çalışmalarının değerlendirildiği ziyarette Milletvekili Tunç, belediyelerin her türlü alt ve üst yapı yatırımlarında hükümet olarak destek olmaya devam edeceklerini ve Bartın’ın tüm yerleşim birimlerinin daha yaşanılabilir olması için gereken ne ise yapmaya her zamanki gibi hazır olduklarını söyledi. Bu güne kadar ilçe, belde ve köylere Beldes, SUKAP, KÖYDES projeleri ve İller Bankası destekleri ile önemli hizmetlere imza attıklarını belirten Milletvekili Tunç, Ulus, Kurucaşile, Abdipaşa, Kozcağız ve Hasankadı Belediye Başkanlarına ziyaretleri için teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Belediye Başkanları da AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adaleti Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç’a Bartın gelindeki yatırımlar ve belediyelere verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin