Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP İL BAŞKANLIĞI YENİ BİNASINA KAVUŞTU

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu ile CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, yeni parti il binasının satın alındığını duyurdu. Bankoğlu ve Karakaş yaptığı açıklamada, yeni binanın, Bartın’daki tüm Cumhuriyet Halk Partililer için hayırlı uğurlu olmasını diledi. Satın alınan yeni parti binası Kemer Köprü Mahallesi Aşağı Cami Sokakta (Şadırvan Arkası) hizmet verecek.

Okunma: 1027

22.02.2020 16:37

Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu üyesi Av. Aysu Bankoğlu ve CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, Bartın’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni İl Binası olarak kullanılacak binanın satın alındığına dair haberi vererek hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundu.

Bartın Merkez’de, Kemerköprü Mahallesi’nde bulunan binanın satın alınmasıyla alakalı açıklamalarda bulunan CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, “Kuruluşun ve kurtuluşun partisi CHP olarak iktidara doğru yürüyüşümüzde, tüm Türkiye’de yerelden başlattığımız hareketlilik, bizler ve ülkemiz için çok daha güzel günlerin habercisi. Şehrimizde de CHP dinamiklerini daha etkili bir biçimde harekete geçirmek adına attığımız güzel adımı, sizlere müjdelemek istiyorum. Satın alınan yeni bina, bundan böyle Partimizin ileriye doğru gidişinin ve İktidar yürüyüşümüzün bir simgesi olacak. Tüm gayret ve çalışmalarımız, önce hemşehrilerimiz, sonra da tüm yurttaşlarımızın huzur ve refahını sağlayabilmek adınadır.”dedi.

Konuya ilişkin olarak CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş ise, “Satın aldığımız yeni binanın hayırlı uğurlu olmasını dilerken aynı zamanda, şu önemli noktayı da vurgulamak istiyorum: Bu bina, Partimiz için şehrimiz özelinde yalnızca bir başlangıcı temsil etmektedir. Partililerimiz, artık daha rahat şartlarda bir araya gelebilecek ve böylece dayanışma ruhumuz daha da güçlenebilecektir. Bizler ve tüm partililerimiz için önemli olan, “Her Şeyin Çok Daha Güzel Olacağı” günlere daha büyük bir şevk ve azimle ilerleyebilmektir. İnanıyorum ki, bahsettiğimiz yeni binayla birlikte Partimize yeni üyelikleri kazandırma konusunda da çok daha başarılı olacağız. Geçmişimiz ve geleceğimizle bir bütün olarak ilerlediğimiz bu yolda, yeni binamızda çok daha faydalı ve hemşehrilerimizin dertlerine çare olan işlerin yapılacağına inanıyorum.”ifadelerine yer verdi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin