Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP'DEN YENİ REFAH PARTİSİ'NE NEZAKET ZİYARETİ

CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziver Gebiç'e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette ülke ve Bartın gündemi hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Okunma: 473

13.04.2021 11:23

Facebook'ta Paylaş

Gerçekleştirilen ziyarete CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Merkez İlçe Sekreteri Mehmet Yıldırmak, Örgütlerden ve STK'lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeki Şahin ile Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu yöneticiler Mustafa Özdemir ve Duygu Demirok katıldı.

"Toplum kutuplaştırılmakta"

CHP İl Başkanı Selim Karakaş ziyarette yaptığı konuşmada, "Toplum kutuplaştırılmakta, gündem değiştirilerek algı operasyonları ile baskıcı sistem sürdürülmeye çalışılmaktadır. Laikliği tekrar kazanıp demokratik ortamın genişletilmesi çok elzemdir. İşçilerin, çiftçilerin, gençlerin, esnafın, emeklilerin kısacası bir avuç mutlu azınlık hariç toplumun tüm kesimlerinin çok ciddi sorunları vardır. Rant uğruna çevre yok edilmiş ülke talan edilmiştir. Güçlendirilmiş parlamenter sisteme dönüş toplumu rahatlacaktır. Demokrasiden, insan hak ve özgürlüklerden yana tüm güçlerin duyarlılığı ve katılımı ile bu iktidardan kurtulunacağına yürekten inanıyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak, ilimizi ileriye götürecek ortak amaçlar doğrultusunda Yeniden RefahPartisi ile temaslarımızı sürdürüyor olacağız. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziver Gebiç ve parti yöneticilerine bizleri iyi bir şekilde karşıladıkları için teşekkür ederim." dedi.

"Ülke sorunlarına çözümler üretmeye gayret ediyoruz"

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziver Gebiç ise konuşmasında, "Biz Yeniden Refah Partisi ailesi olarak, ülke sorunlarına çözümler üretmeye gayret ediyoruz. Devlet planlama teşkilatı daha güçlendirilmiş olarak yeniden kurulmalı, deprem uyarı merkezi kurulmalı, Hıfzıssıhha yeniden açılmalı, Su Bakanlığı acilen kurulmalıdır. Hükümetin tarım politikasını ve ithal buğday fiyatlarındaki yüksekliği anlamak mümkün değildir. Çiftçi ve köylü çaresiz durumda bırakılmıştır. Hazineye ait tarım arazilerinin küçük parçalar halinde dağıtılması ülke tarımının geleceğine vurulan son darbedir. Hükümetin bahsettiği varlık fonu mu yokluk fonu mu, tartışmak gerekir. Devlet, ülkemizin değerleri olan kurumları özelleştirmiş ve satma yoluna gitmiştir. 

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi ile gündeme dair önemli başlıklar üzerinde görüşmeler gerçekleştirdik. Kendilerine, partimizin hazırlamış olduğu Milli Kaynak adlı kitabını hediye ettik. CHP İl Başkanı Selim Karakaş ve değerli yöneticilerine nazik ziyaretleri, ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz." dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin