Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TİCARET İL MÜDÜRÜ ÖZCAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Bartın Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan, Bartın Manşet Gazetesi’ni ziyaret ederek gazetemiz çalışanları ile bir araya geldi. İl Müdürü Özcan ziyaretinde Bartın’da bir ilk olan, kadınların oluşturduğu ve kadın emeğini değerlendirme amacı güden S.S. Ulus Doğa Kenti Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi hakkında bilgi vererek kooperatifin hibe almaya hak kazandığını duyurdu.

Okunma: 499

14.04.2021 13:03

Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret İl Müdürü  Erhan Özcan, Bartın Manşet Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette gazetemiz çalışanları ile bir araya gelen Ticaret İl Müdürü Özcan, İl Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgi vererek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Özcan’ın ziyaretinde Bartın Terziler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkan Vekili Hulusi Kaymakçı da yer alırken Özcan ziyaretinde Bartın’da bir ilk olan, kadınların oluşturduğu ve kadın emeğini değerlendirme amacı güden S.S. Ulus Doğa Kenti Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi hakkında bilgi verdi.

İl Müdürü Özcan kurulan kooperatifin hibe almaya hak kazandığını ifade ederek Kooperatiflerin Desteklenmesi Programı (KOOP-DES) kapsamında Bartın Ticaret İl Müdürlüğüne 2021/74/1/480-Ulus/M kodlu Makine ve Ekipman Alımı Projesi sunan kooperatifin projesine Ticaret Bakanlığı Merkez Proje Komisyonunca hibeye esas mal alım tutarına %75 oranında ve 104.587,43 TL tutarında hibe verilmesinin uygun görüldüğünü söyledi. 

Bartın Ticaret İl Müdürlüğü ile S.S. Ulus Doğa Kenti Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi arasında hibe sözleşmesinin imzalanmasının ardından Bartın Valisi Sinan Güner’i ziyaret ettiklerini de dile getiren Özcan, Vali Güner tarafından S.S. Ulus Doğa Kenti Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kuruluna hibe çeki verildiğini söyledi.  

Bartın Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan tarafından gazetemize gerçekleştirilen ziyarette daha sonra ülke ve Bartın gündemi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken gerçekleştirilen ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin