Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ZONGULDAK BELEDİYESİ DANIŞMANLIK HİZMETİ ALACAK

Zonguldak Belediye Başkanlığı danışmanlık hizmeti alacak. Konuyla ilgili ilan Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 448

12.04.2021 16:49

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Zonguldak Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Etüt ve Plan Yapım Danışmanlık Hizmeti Alımı ilanı 500 hektarlık alana ''Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi ve Uygulama Rehberi İmar Planı'na esas mikrobölgeleme etüt ve 1/5000 ile 1/1000 ölçekli revizyon-ilave nazım uygulama imar planları yapımı işini içeriyor.

 

Yayımlanan ilana göre Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi Revizyon-İlave İmar Planları ve Mikrobölgeleme Etüt Yapımı danışmanlık hizmeti işi için, yeterli tecrübeye sahip adaylar teklif vermek üzere ön yeterlik başvurusuna davet edilmekte. Ön yeterlik değerlendirmesi sonucu yeterliği tespit edilenler arasından ön yeterlik şartnamesinde belirtilen kriterlere göre sıralanmak suretiyle kısa listeye alınarak teklif vermeye davet edilecek isteklilerin katılımıyla 4734 sayılı Kanunun 5 inci bölümünde yer alan hükümlere uygun olarak belli istekliler arasında ihale usulü ile ihale edilecek.

İhaleye teklif açma tarihi 21.04.2021 saat 11:00 olarak belirlenirken, işin, işe başlama tarihinden itibaren 270 takvim günü olduğu açıklandı.

Ayrıntılı bilgiye Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr den ulaşabilirsiniz.  

https://www.ilan.gov.tr/ilan/771322/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/danismanlik-hizmeti-alinacak

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin