Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIBBİ SARF MALZEME ALACAK

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi tıbbi sarf malzeme alımı yapacak. Konuyla ilgili ilan Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 393

13.04.2021 10:42

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi ilanı 2021 yılında çeşitli birimlerin ihtiyacı için 138 kalem tıbbi sarf malzeme alımını içeriyor.

Yayımlanan ilana göre Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Uygulama Ve Araştırma Merkezi 2021 Yılı Çeşitli Birimler İhtiyacına 138 Kalem Sarf Malzeme Alımı  4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

İhaleye teklif açma tarihi 04.05.2021 saat 10:00 olarak belirlenirken, malın/işin teslim süresinin 7 ay olduğu, sözleşmenin imzalanmasını takip eden 3 takvim günü içerisinde yüklenicinin işe başlayacağı, yüklenici uhdesinde kalan malzemeleri sağlam ve kullanılır vaziyette idarenin öngördüğü sayı ve partiler halinde ihtiyaç listesi kendilerine fakslanmasını müteakip en fazla 7 (yedi) gün içerisinde saat 8:30 ile 16:00 arası gönderileceği, tatil günleri ve mesai saatleri dışında gönderilen malzemelerin kabul edilmeyeceği belirtildi.

Ayrıntılı bilgiye Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr den ulaşabilirsiniz.  

https://www.ilan.gov.tr/ilan/772007/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/tibbi-sarf-malzeme-satin-alinacak

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin